rozmiar: M/L

SZELKI DO ASEKURACJI Z PASEM BIODROWYM I PASAMI UDOWYMI – 5 PUNKTÓW ZACZEPOWYCH – LYNX HAR35R

Published on 26 listopada, 2021

Szelki dwukolorowe z pasem biodrowym i pasami udowymi do pracy w dostępie linowym. 2 punkty zaczepowe do asekuracji (tylny i przedni). 10 klamer regulacyjnych, w tym 2 automatyczne, 4 niedemontowalne i 2 demontowalne, które umożliwiają regulację i zdjęcie taśm ramiennych, aby uzyskać wyłącznie pas udowy. (Do zastosowania wyłącznie jako szelki do prac pozycjonujących.) Pas pozycjonujący i podtrzymujący z wyłożeniem i pasy udowe formowane na gorąco. Mozliwość obrotu 120°. 2 punkty zaczepowe do pracy w podparciu (boczne). 1 punkt do pracy w podwieszeniu (na wysokości brzucha). 1 zatrzaśnik automatyczny. Wzmocnienie na wysokości ramion i taśm udowych.

Categorized under:

SZELKI DO ASEKURACJI Z PASEM BIODROWYM I PASAMI UDOWYMI – 6 PUNKTÓW ZACZEPOWYCH – JAGUAR 2 HAR36R

Published on 26 listopada, 2021

Szelki dwukolorowe z pasem biodrowym i pasami udowymi do pracy w dostępie linowym. 2 punkty zaczepowe do asekuracji (tylny i przedni). 9 klamer regulacyjnych, w tym 2 automatyczne i 5 niedemontowalnych. Pas pozycjonujący i podtrzymujący z wyłożeniem i pasy udowe formowane na gorąco. Możliwość obrotu 120°. 2 punkty zaczepowe do pracy w podparciu (boczne). 1 punkt zaczepowy kotwiczący (tylny). 1 punkt do pracy w podwieszeniu (na wysokości brzucha). 1 przyrząd zaciskowy do wpinania na wysokości brzucha do pracy w dostępie linowym. Wzmocnienie na wysokości ramion i taśm udowych.

Categorized under:

PÓŁMASKA Z PP Z TERMOPLASTYCZNĄ OSŁONĄ – M6400 JUPITER

Published on 26 listopada, 2021

Półmaska na dwa filtry: maska zasadnicza z polipropylenu (PP) z termoplastyczną osłoną (TPE). Paski elastyczne. Przewidziana do stosowania z 2 wkładami filtrującymi serii M6000, sprzedawanymi oddzielnie. Opakowanie z zawieszką.