rozmiar: Regulowany

PAS OSTRZEGAWCZY NA RAMIĘ – BRAS2

Published on 26 listopada, 2021

Pas na ramię. Zapinanie na rzep. Wymiary: 9 cm x 50 cm. Materiał ostrzegawczy: kolor srebrny.

Categorized under:

GOGLE SPAWALNICZE Z PODNOSZONĄ SZYBKĄ – TOBA 3 T5

Published on 26 listopada, 2021

Gogle spawalnicze z podnoszoną szybką. Miękka oprawka z PVC. Wentylacja pośrednia. Opaska elastyczna. Soczewki wewnętrzne z bezbarwnego poliwęglanu. Soczewki zewnętrzne ze poliwęglanu o stopniu zaciemnienia 5 ze szkłami zabezpieczającymi z bezbarwnego poliwęglanu.

Categorized under:

ELEKTRONICZNE NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE – RADIO – SNR 27 dB – PIT-RADIO 3

Published on 26 listopada, 2021

Elektroniczne nauszniki przeciwhałasowe z urządzeniem do odbioru radia. Umożliwiają słuchanie radia na częstotliwości FM (87 – 108 MHz), zachowując równocześnie skuteczną ochronę słuchu. Nauszniki działają na 2 baterie AA, których nie ma w zestawie.

Categorized under:

CZASZE PRZECIWHAŁASOWE DO HEŁMU OCHRONNEGO – SNR 24 dB – SUZUKA 2

Published on 26 listopada, 2021

Czasze przeciwhałasowe z regulacją wysokości przeznaczone do mocowania na hełmie ochronnym. Uchwyty i czasze z ABS wysokiej giętkości. Czasze wyściełane pianką syntetyczną. Możliwość używania bezpośrednio na hełmie lub wraz z uchwytem osłony twarzy VISOR HOLDER. Przystosowane do hełmów GRANITE, SUPER QUARTZ, QUARTZ, ZIRCON i BASEBALL DIAMOND.

Categorized under:

CZASZE PRZECIWHAŁASOWE DO HEŁMU OCHRONNEGO – SNR 30 dB – MAGNY HELMET 2

Published on 26 listopada, 2021

Czasze przeciwhałasowe z regulacją wysokości przeznaczone do mocowania na hełmie ochronnym. Metalowe uchwyty i czasze z ABS wyściełane pianką syntetyczną. Możliwość używania bezpośrednio na hełmie lub wraz z uchwytem osłony twarzy VISOR HOLDER. Przystosowane do hełmów ZIRCON, QUARTZ, GRANITE i BASEBALL DIAMOND.