Automaty BHP

Automaty vendingowe

Zastąp magazyn i pozwól kontrolować zużycie materiałów

Automaty BHP to doskonałe rozwiązanie zamiast magazynu, które zajmują sporą ilość miejsca. Automaty pomieszczą wszystkie niezbędne materiały i produkty w jednym miejscu. Ułatwi to pracę wszystkim z pracowników przez niezawodną obsługę. Proces wydawania towary jest całkowicie zautomatyzowany, zapisuje wszystkie informacje o wydanym towarze, gdzie w pełni można sprawować kontrolę za pośrednictwem systemu. Dzięki tak rozwiniętemu systemowi automatów BHP jest możliwość ustaleń dziennych limitów pobrań, a także poziom dostępu dla pracownika. Wykorzystanie tak nowoczesnego systemu, rozwija firmę.

Zalety automatów BHP

Znaczna oszczędność czasu i pieniędzy
Wydawanie produktów w trybie ciągłym
Dostępność 24h w przeciągu 7 dni
Stałe monitorowanie wydajności
Całkowicie zautomatyzowany proces, nie wymagający pracowników
Energooszczędność automatu
Możliwości konfiguracji automatu

Zamów automat do swojej firmy

Zapewnij sobie niezawodność i ciągłość pracy, dzięki intuicyjnym automatom pobierania artykułów. Ułatw pracę swoich pracowników i miej bieżącą kontrolę nad towarem. Złóż zamówienie już dziś na automat BHP.

+48 (33) 812 65 31

Rodzaje automatów

Automat wydający D810

Automat D810 jest samoobsługową maszyną, automatycznie wydającą do 810 różnych produktów. Oparty na zasadzie obrotowego bębna, umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości artykułów na małej powierzchni. Intuicyjne zarządzanie zapewnia ekran z 15 dotykowymi przyciskami w wersji basic lub ekran dotykowy w wersji premium. Dzięki opatentowanemu systemowi skanowania komór, ładowanie produktów jest proste i szybkie. Do automatu D810, można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat pomocniczy bez panelu użytkownika.
Komfort i sprawność
Intuicyjności obsługi
Oszczędności energii
Pobierz specyfikację

Automat wydający wszechstronnego zastosowania D1080

Automat D1080 jest samoobsługową maszyną, automatycznie wydającą do 1080 różnych produktów. Oparty na zasadzie obrotowego bębna, umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości artykułów na małej powierzchni. Intuicyjne zarządzanie zapewnia ekran z 15 dotykowymi przyciskami. Dzięki opatentowanemu systemowi skanowani komór, ładowanie produktów jest proste i szybkie. Do automatu D1080, można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat L40S lub D540S.
Proste i szybkie ładowanie produktów
Samoobsługowy
Czytnik kodów kreskowych
Pobierz specyfikację

Wielofunkcyjny automat wydający produkty o dużych gabarytach L40

Samoobsługowy automat L40 pozwala na automatyczne wydawanie do 40 różnych produktów. Prosta, kwadratowa budowa umożliwia załadowanie artykułów o dużych rozmiarach. Specjalnie przygotowane otwory przeznaczone są do wykonania wewnętrznej instalacji 230V, zasilającej przechowywane produkty. Bardzo łatwe zarządzanie automatem zapewnia ekran z 15 dotykowymi przyciskami. Do maszyny można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz pozostałe automaty dostępne w ofercie. Automat L40S z powodzeniem pełni funkcję jednostki pomocniczej dla automatu D540 lub D1080 lub S1610 oraz D810.
Niezawodne
Łatwe w obsłudze
Nowoczesne
Pobierz specyfikację