Poligrafia i haft

Dział nadruków i haftów powstał w naszej firmie kilka lat temu. Bezpośrednio u nas jest możliwość wykonania znakowania odzieży roboczej, czy tez reklamowej. Pracujemy na sprawdzonych, wysokiej jakości materiałach. Nadruki i hafty wykonujemy na wykrojach oraz na wyrobach gotowych

Haft komputerowy

Popularna i bardzo efektowna metoda znakowania tekstyliów. Najbardziej ekskluzywna i trwała metoda, coraz częściej wybierana przez klientów. Polega na zwykłym haftowaniu nićmi, ale za pośrednictwem maszyny. Maszyna sterowana jest za pomocą komputera. Haftowane wzory idealnie sprawdzą się przy grubszych materiałach.

Posiadamy nowoczesny sprzęt do tworzenia haftu komputerowego. Wykonujemy różnego rodzaju naszywki czy emblematy. Każdy z projektów jest przygotowywany indywidualnie, a jego wycena jest bezpłatna, Wykonujemy hafty już od jednej sztuki!

Trwałość
Elegancja
Szybkość haftowania
Haftowanie kilkoma nićmi
Uzyskanie nieszablonowych efektów
Wysoka odporność na wielokrotne prania

Sitodruk

Najbardziej popularna metoda nadruku na odzież. Technika sitodruku ma swoją własną tradycję, wywodzi się z malowania szablonowego. Nadruki te powstają poprzez nałożenie warstw farby na materiał, dzięki matrycy tzw. sito, a następnie jej utrwalenie przez wysoką temperaturę. Każdy z kolorów nakłada się osobno. Metoda sitodruku jest idealnym rozwiązaniem dla materiałów poliestrowych, jak i bawełnianych.

Zastosowanie sitodruku jest niesłychanie szerokie i nie musi nas ograniczać tylko do odzieży. W czasie drukowania sitodruku można używać specjalistycznych farb, dzięki którym otrzymamy oryginalne efekty nadruku.

Stosunkowa tania
Duża trwałość
Stosowana przy dużych nakładach
Szerokie zastosowanie
Jakość i precyzja, możliwość nadrukowania bardzo szczegółowych elementów
Kolorystyka – żywe i nasycone kolory

Druk UV

Jest to stosunkowo nowa i efektowna metoda przenoszenia obrazów. Innowacyjna technologia druku, tworzona za pomocą tuszu polimerowego utrwalana światłem UV. Jest on uniwersalną opcją drukowania w pełnym kolorze na różnego rodzaju powierzchnie. Forma ta jest bardzo odporna na uszkodzenia, a druki nie wymagają żadnych dodatkowych zabezpieczeń, jakimi są lakiery lub laminaty ochronne. Nadruki UV cechują się zachowaniem intensywnych kolorów oraz przyczepnością do podłoża. Dużym atutem tej technologii jest także brak wydzielania się szkodliwych zapachów, dzięki czemu proces druku jest przyjazny dla środowiska.

Przejrzystość i bezbłędność
Wysoka prędkość suszenia
Wysoka trwałość
Odporny na rozmycia i uszkodzenia
Żywa kolorystyka, otrzymanie wyrazistych i intensywnych kolorów
Zastosowanie na każdy rodzaj płaskiej powierzchni

Zamów nadruki na odzież

Spraw aby odzież Twoich pracowników była odpowiednio oznaczona logotypami firmy. Zgłoś się do nas, a przygotujemy coś unikalnego dla Twojej firmy.
Kontakt

Druk DTG

Nowoczesna technologia druku cyfrowego, znakomicie oddająca intensywność kolorów. Popularna do zdobienia pojedynczych sztuk odzieży. Nadruki są intensywne, efektowne i trwałe. Metoda druku DTG pozwala na drukowanie z niemal fotograficzną dokładnością.  Tusze są specjalnie projektowane, aby były wchłaniane przez włókna tkanin, na którą drukujemy. Grafiki drukowane są bezpośrednio na tekstyliach farbami wodnymi, dzięki czemu są odporne na blaknięcia, spieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Nie ma potrzeby używania nośnika transferowego jak folia czy papier. Druk DTG idealnie odzwierciedla na odzieży kolorowe napisy, herby, zdjęcia czy inne wzory, które posiadają dużą ilość barw.

Wysoka dokładność odwzorowania kolorów
Wysoka trwałość
Szybki proces nadruku
Możliwość nadrukowania na materiały kolorowe
Druk nie marszczy się, ani nie kruszy
Pozwala na duże obszary nadruku

Folia Flex/Flock

Polegają na wycięciu wzoru z pokrytej klejem folii i wgrzewaniu w materiał za pośrednictwem prasy. Folie w wielu odcieniach, które przenoszone są na materiał za pomocą wysokiej temperatury, dzięki czemu nasze druki są trwałe. Folie Flex można stosować na wszystkich rodzajach tekstyliów. Folia Flex, której używamy, charakteryzuje się delikatnością, miękkością oraz praktycznie nie wyczuwalną grubością. Folia Flock posiada w dotyku strukturę zamszu. Można ją stosować na materiały naturalne, jak I syntetyczne. Nadruki te doskonale sprawdzają się przy znakowaniu produktów promocyjnych I reklamowych. Technika folii flex i folii flock pozwala wykonywać nadruki gładkie, odblaskowe I metaliczne.

Trwałość i elastyczność nadruku
Idealne sprawdza się przy jednokolorowych nadrukach
Nadaje się do każdego rodzaju materiału
Uniwersalny sposób znakowania tkanin
Różne efekty
Łatwość aplikacji