O firmie

Hoxa to firma, która działa na rynku od 2000 roku. Swoją siedzibę mamy w Bielsku-Białej Dostarczamy odzież ochronną i środki ochrony indywidualnej. Nasza firma powstała z myślą na zaspokajanie potrzeb klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych towarów, usług oraz optymalnie niskich cen w zakresie środków BHP.

Prowadzimy stałą współpracę z wieloma odbiorcami na terenie całego kraju.  Wszystkie surowce, które używamy do produkcji gwarantują wysoką jakość towaru. Wszystkie z nich posiadają stosowne certyfikaty, atesty i znaki bezpieczeństwa. Od kilku lat pod marką PROMOAD jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży reklamowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jaki nabyliśmy w tej branży, możemy zaoferować naszym Klientom specjalistyczne rozwiązania niezbędne do zapewnienia bezpiecznej pracy na każdym stanowisku.

Główną strategią firmy jest stały rozwój w poszukiwaniu coraz to lepszych surowców, wyrobów, materiałów, jak i różnorodnych towarów.

Zakres działalności

Oferujemy odzież reklamową, odzież ochronną i akcesoria BHP. Nasze produkty gwarantują niezawodne zabezpieczenie, dlatego szeroka gama usług takich jak higiena i czystość, ochrona, obuwie, odzież zapewnią stuprocentową pewność bezpieczeństwa Twoich pracowników. Głównym zakresem naszej działalności to odzież: ochrona rąk, ochrona ciała, ochrona nóg, ochrona dróg oddechowych i części twarzy, ochrona głowy, ochrona słuchu, ochrona oczu i twarzy, ochrona przed upadkiem z wysokości, ochrona przeciw pożarowa i bezpieczeństwo ruchu, a także wyposażenie i narzędzia gertu. Dodatkowo drugą specjalnością Hoxa jest poligrafia i haft oraz szwalnia.

Opinie klientów

"
Fachowe doradztwo i miła obsługa. Zamówienie na odzież roboczą dotarło błyskawicznie i rzetelnie. Hoxa posiada rozsądne ceny, do tak wysokiej jakości jaką oferują.
"
Szybka obsługa zamówień i pomoc w doborze. Ubrania robocze wysokiej jakości, firma do polecania dla wszystkich przedsiębiorców z branży BHP.
"
Duża gama środków ochrony indywidualnej oraz ekspresowa realizacja zamówień. Dodatkowy atut to szwalnia i pomoc w wyborze jak najlepszego nadruku na moja odzież firmową.
"
Bardzo przejrzysta oferta, duża ilość produktów. Pracownicy bardzo pomocni w wyborze, potrafią doradzić przy akcesoriach BHP, jak i przy samych nadrukach.

Wyposażenie i narzędzia gertu

Dla swoich klientów wychodzimy nie tylko z odzieżą ochronną, czy usługami szwalni. Hoxa proponuje wysokiej jakości narzędzia firmy Gertu. Możliwość wyposażenie we wszystkie niezbędne i najpotrzebniejsze narzędzia pracy dla Twoich pracowników, czy to budowlane, pomiarowe, bądź warsztatowe. Sprzęt jest najwyższej jakości , posiada wszystkie atesty, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo prawidłowego użytkowania. Narzędzia produkowane są z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów.

Hoxa to miejsce, w którym zaopatrzysz swoich pracowników od odzieży roboczej, aż po same narzędzia pracy.

Dlaczego my?

Fachowa pomoc na każdym etapie, od złożenia zamówienia, aż po realizację końcową.
Wieloletnie doświadczenie w branży BHP.
Zapewniamy krótkie terminy realizacji.
Posiadamy nowoczesną technologie, dzięki czemu możemy zaproponować szeroką gamę wzornictwa
Sprawdzone produkty – atesty, certyfikaty, znaki bezpieczeństwa.

Szukasz dostawcy odzieży BHP?

Odzież ochronna Hoxa to sprawdzona jakość, potwierdzona atestami i certyfikatami. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa i Twoich pracowników. Zamów już dzisiaj odzież BHP.
+48 (33) 812 65 31

Park maszynowy

Nasza szwalnia posiada rozbudowany park maszynowy o specjalistyczne maszyny przemysłowe do szycia i sprzęty do różnego rodzaju nadruków. Jako producent odzieży BHP dbamy o rozbudowane zaplecze techniczne i utrzymanie każdej z maszyn w gotowości. Dokładamy wszelkich starań o jak najlepsze rozwiązania technologiczne, które zwiększą możliwości produkcyjne i zapewnią bezawaryjne działania. Szwalnia wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy, tak aby produkty, które opuszczają nasz zakład były najwyższej jakości.